PRZEJRZYSTA GMINA

 

Zarządzenie nr 8a Burmistrza Miasta Kałuszyn w sprawie opracowania systemu oznakowania wewnętrznego w Urządzie Miejskim w Kałuszynie, wprowadzenia procedury aktualizacji informacji w systemie oznakowania oraz utworzenia i rozwoju sieci tablic informacji lokalnej zapewniających skuteczny, powszechny dostęp do informacji.

 

Zarządzenie nr 8 Burmistrza Miasta Kałuszyn w sprawie stworzenia ram organizacyjnych zapewniających wykonanie zadania dotyczącego opracowania opisu usług  świadczonych w gminie, wprowadzenia kart do stosowania oraz procedury aktualizacji kart w Urzędzie Miejskim w Kałuszynie.

 

Zarządzenie nr 21 Burmistrza Miasta Kałuszyn w sprawie przyjęcia Kodeksu Etycznego Pracowników Urzedu Miejskiego w Kałuszynie.

 

Zarządzenie Nr 31 Burmistrza Kałuszyna w sprawie procedury corocznego wydawania książeczki "Skąd mamy pieniądze i na co je wydajemy".

 

Zarzadzenie Nr 39a Burmistrza Kałuszyna w sprawie wprowadzenia procedury naboru kandydatów i zatrudniania pracowników na stanowiskach urzędniczych w Urzędzie Miejskim w Kałuszynie i kierowników gminnych jednostek organizacyjnych.

 

Zarządzenie Nr 53 Burmistrza Kałuszyna w sprawie wprowadzenia procedury naboru na stanowiska obsługi i inne stanowiska w ramach prac interwencyjnych i robót publicznych

 

Uchwała Nr XXV/150/05 Rady Miejskiej w Kałuszynie z dnia 28 października 2005 r w sprawie uchwalenia "Wieloletniego programu wspólpracy Gminy Kałuszyn z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzacymi działalność pożytku publicznego"

 

Zarządzenie Nr 22/06 Burmistrza Kałuszyna z dnia 18 maja 2006 r w sprawie powołania zzespołu adaniowego i określenia harmonogramu jego pracy celem opracowania systemu przeprowadzenia badania funkcjonowania katalogu usług w ramach społecznej akcji "Przejrzysta Polska".

załącznik

Zarzadzenie Nr 29/2006 Burmistrza Kałuszyna z dnia 12 czerwca 2006 r w sprawie wprowadzenia systemu badania funkcjonowania katalogu usług w Urzedzie Miejskim w kałuszynie

 

  


 drukuj

Podmiot udostępniający informację: Urząd Miasta i Gminy Kaluszyn
Informację wprowawdził(a) do BIP: Jolanta Gójska
Data udostępnienia w BIP: 2006-06-23
Data ostatniej aktualizacji: 2006-06-23

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Jolanta Gójska
  • Data udostępnienia w BIP: 2005-06-13 12:39:44
  • Informacja zaktualizowana przez: Jolanta Gójska
  • Data ostatniej aktualizacji: 2006-07-05 08:07:28
  • Liczba odsłon: 2557
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1496751]

przewiń do góry